Τσαντάκι φαγητού ισοθερμικό 21Χ16Χ33 MUST πράσινο
Newsletter
Εγγραφείτε για να ενημερώνεστε για τις νέες μας προσφορές.
Μενού
![mikres](https://mikresdiadromes.gr/wp-content/uploads/2021/11/xartismikres-1024x697.jpg)
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
15,00 €
Τσαντάκι φαγητού ισοθερμικό must monochrome rpet 900D σε χρώμα πράσινο ιδανικό για την καλύτερη αποθήκευση και ασφαλέστερη μεταφορά του σπιτικού φαγητού στη βόλτα, τις εκδρομές και όχι μόνο!
Διαθέτει υλικό κατασκευής rpet ύφασμα από 7 ανακυκλωμένα πλαστικά μπουκάλια, εσωτερική ισοθερμική επένδυση για να διατηρεί τη φρεσκάδα, τη νοστιμιά και τη σταθερή θερμοκρασία όλων των γευμάτων κάθε στιγμή, κλείνει με βέλκρο και έξτρα μικρό ιμάντα, διπλώνει, ενδεικτικά χωράει άνετα 4 κουτιά χυμούς του 1 λίτρου.
Βάρος | 0,15 kg |
---|---|
Brand |
Must |
Διαστάσεις | |
Χρώματα |
ΒΕΡΑΜΑΝ |
Kατόπιν ελέγχου διαθεσιμότητας
Τσαντάκι φαγητού ισοθερμικό 21Χ16Χ33 MUST πράσινο