Newsletter
Εγγραφείτε για να ενημερώνεστε για τις νέες μας προσφορές.
Μενού
![mikres](https://mikresdiadromes.gr/wp-content/uploads/2021/11/xartismikres-1024x697.jpg)
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
15,00 € 12,75 €
Η κόρη μου είναι εδώ. Κουρνιασμένη στην κοιλιά μου, γυμνούλα πάνω στο δέρμα μου. Την αγκαλιάζω σφιχτά, με όλη τη δύναμη της αγάπης μου, και ταυτόχρονα προσπαθώ να την κοιτάξω. Αλληθωρίζω για να τη δω, γέρνω το κεφάλι μου για να τη θαυμάσω. Εγώ την έβγαλα από μέσα μου, την πήρα με τα ίδια μου τα χέρια και την απόθεσα πάνω μου _ δεν μπορώ να το πιστέψω!»
Για τη Μιριέλ αυτή είναι η αρχή μιας νέας περιπέτειας: της εξερεύνησης του γονικού ρόλου! Δεν είναι καθόλου απλή η ζωή με ένα καινούριο μέλος στην οικογένεια… Χωρίς κοινοτοπίες και πάντα με χιούμορ, η Μιριέλ περιγράφει την περηφάνια της που έγινε μητέρα, τη χαρά να βλέπει το παιδί της να μεγαλώνει, καθώς και τις ατελείωτες ώρες της μοναξιάς της ? τις άγρυπνες νύχτες, τις κρίσεις άγχους και μελαγχολίας, τις προσπάθειες να ξαναζήσει σαν ζευγάρι με τον σύντροφό της.
Αριθμός Σελίδων | |
---|---|
Συγγραφέας | |
Εκδόσεις | |
Ημερομηνία Έκδοσης |