ΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΝΙΑ 2: ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΕΦΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ
Newsletter
Εγγραφείτε για να ενημερώνεστε για τις νέες μας προσφορές.
Μενού
![mikres](https://mikresdiadromes.gr/wp-content/uploads/2021/11/xartismikres-1024x697.jpg)
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
14,90 € 13,41 €
Ο πατέρας του τερματοφύλακα της Σότο Άλτο εγγράφει την ομάδα στο Διεθνές Τουρνουά Παιδικού Ποδοσφαίρου που διεξάγεται καλοκαίρι στην παράκτια πόλη Μπενιντόρμ και, καθώς είναι ταξιδιωτικός πράκτορας, αναλαμβάνει ο ίδιος τη μετακίνηση των εννέα παιδιών και των δύο προπονητών τους.
Όλοι κάνουν το ταξίδι αυτό σαν εκδρομή, απλώς για την εμπειρία και μόνο της συμμετοχής στο τουρνουά, αφού η Σότο Άλτο είναι η πιο αδύναμη από τις ομάδες που συμμετέχουν και δεν έχει πιθανότητες να προκριθεί.
Μήπως, όμως, η τύχη έχει άλλη γνώμη; Γιατί, πόσο τυχαία είναι τα αυτογκόλ που θα τη φέρουν ως τον τελικό; Και τα Ποδοσφαιρόνια, ποια απάτη θα προσπαθήσουν να αποκαλύψουν αυτή τη φορά; Σε τι περιπέτειες θα μπουν για να λύσουν το νέο μυστήριο; Κι έπειτα, πώς θα δείξουν την ευγένεια του χαρακτήρα τους και αίσθημα δικαίου απέναντι στην Κρόνος, τη μεγαλύτερη παιδική ομάδα ποδοσφαίρου στον κόσμο;
Βάρος | 0,5 kg |
---|---|
Αριθμός Σελίδων | |
Συγγραφέας | |
Εκδόσεις | |
Ηλικίες | |
Ημερομηνία Έκδοσης | |
Μετάφραση | |
Σειρά |
ΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΝΙΑ 2: ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΕΦΤΑ ΑΥΤΟΓΚΟΛ