Newsletter
Εγγραφείτε για να ενημερώνεστε για τις νέες μας προσφορές.
Μενού
![mikres](https://mikresdiadromes.gr/wp-content/uploads/2021/11/xartismikres-1024x697.jpg)
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
34,00 € 30,60 €
Σετ στυλό από την εταιρεία Parker, για χρήση στην εργασία, στο μάθημα, στο σπίτι ή για να το προσφέρετε ως δώρο σε εσάς και στους αγαπημένους σας. To στυλό είναι ballpoint, που σημαίνει ότι στεγνώνει γρήγορα και δεν αφήνει μουτζούρες. Το μελάνι διαρκεί περισσότερο σε σχέση με τους άλλους τύπους, αλλά η γραφή είναι λιγότερο ομαλή και μπορεί να αφήσει κενά. Είναι κατάλληλο για όλες τις ποιότητες χαρτιού και για καθημερινή χρήση.
• Χρώμα: Ροζ
• Τύπος στυλό: Ballpoint
• Χρώμα μελάνης: Μπλε
• Διατίθεται σε θήκη για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση
Brand |
PARKER |
---|