Newsletter
Εγγραφείτε για να ενημερώνεστε για τις νέες μας προσφορές.
Μενού
![mikres](https://mikresdiadromes.gr/wp-content/uploads/2021/11/xartismikres-1024x697.jpg)
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 49€
15,50 € 13,17 €
Παραμονή Χριστουγέννων και η χειρότερη χιονοθύελλα όλων των εποχών μεταμορφώνει μια μικρή πόλη σε ρομαντικό καταφύγιο, σαν αυτά που βλέπεις στις ταινίες. Ή περίπου. Στο κάτω κάτω κανείς δε θα περίμενε ότι μια περιπλάνηση μέσα στο κρύο, στη μέση του πουθενά, θα κατέληγε σ’ ένα μεθυστικό φιλί από έναν γοητευτικό ξένο. Και κανένας δε θα σκεφτόταν ότι μια βόλτα μέχρι ένα μαγαζί με βάφλες, θαμμένο στο χιόνι, θα οδηγούσε στον έρωτα με έναν παλιό φίλο. Ή ότι η ανακάλυψη της αληθινής αγάπης θα άρχιζε με μια βασανιστική πρωινή βάρδια σ’ ένα καφέ.
Βάρος | 0,473 kg |
---|---|
Διαστάσεις | 14 × 21 cm |
Αριθμός Σελίδων | |
Συγγραφέας | |
Εκδόσεις | |
Ηλικίες | |
Ημερομηνία Έκδοσης | |
Μετάφραση |